Dostupné rozměry    
9x20 5 Fori (13,80 Kg)
10x22 5 Fori (15,50 Kg)

 

Více informací

Tam, kam se jen málokdo odváží, najdeš Fondmetal 9XR: místo setkání síly, odvahy a stylu.

Potřeby moderních luxusních SUV, které kombinují schopnost pohybovat se na nepřátelských polích se značnou odpruženou hmotností, vedly společnost FONDMETAL k vytvoření speciálního typu high-tech ráfku z lehké slitiny, která vydrží vysoké zatížení a rázy a zároveň vyzařuje výraznou estetickou hodnotu a optimální výkon.

Pět robustních rozštěpených paprsků doslova přitahuje oči s okouzlujícím a vizuálně nápadným Y-designem a který se „sbližuje“ směrem ke středu kola, kde zahrnuje pět montážních děr.
Konkávnost na středu kola dále rozšiřuje elegantní, ale agresivní tvary tohoto extrémního kola.

Pevnost a dokonalost tvarů Fondmetalu 9XR je zaručena nízkotlakým procesem lití a následným specifickým tepelným zpracováním. Díky této moderní technologii výroby je dosažena absolutní homogenita hliníkové slitiny a povrchová úprava nejvyšší kvality, což umožňuje vytvoření komplexních tvarů a extrémně přesných detailů. To vše je možné díky bohatým zkušenostem společnosti Fondmetal a stálých inovací, která se vyvíjí více než 40 let.

Fondmetal 9XR se vyrábí v důležitých velikostech 20 "a 22". Kvůli popsaným vlastnostem je možné ho aplikovat na taková luxusní SUV, jako jsou Audi Q7, BMW X5, Range Rover, Mercedes GLS, Toyota Land Cruiser...

Tři dostupné povrchové úpravy, černé, černé obráběné a titanové, spolu s výrazným designem, vytvářejí cenné a působivé estetické výsledky pro bezvadný styl v mnoha aplikačních oblastech.

O nás

Skupina FONDMETAL je zcela oddaná tvorbě nových technologií, určených pro automobilový průmysl. Projekty jsou vždy vyvinuty a navrženy za účelem získání maximálního výkonu jak po stránce mechanické, aerodynamické a designové.

Oznámení o EET

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Kontaktujte nás

ABI AUTO s.r.o.

Adresa:
Svobody 774/77,
460 15 LIBEREC - Starý Harcov

E-mail:
info@fondmetal.cz

Telefon:
+420 485 124 683
+420 485 124 644