Chtěli bychom Vám představit novou řadu alukol Fondmetal „Inspired“ pro rok 2018. Už podle názvu jde o alu disky s designem inspirovaný alu ráfky výrobců automobilů.

Inspired modely alukol Fondmetalmodely alukol Fondmetal jsou určené pro pravé nadšence, protože jsou navržené, konstruované a vyrobené v té nejvyšší kvalitě a schválené homologacemi ECE, KBA a NAD.

Alukola Fit & Drive se speciálním středovým otvorem v náboji umožňují jednoduchou montáž originální středové krytky výrobce automobilu a původních šroubů.

Podívejte se na online katalog Fondmetal INSPIRED
https://www.fondmetal.cz/inspired-2018 .

Podívejte se na speciální akci, kterou uvolňujeme sklady.

Škoda SuperB a pro něj certifikovaná ECE alu kola FONDMETAL 7900 jsou tu nyní pro Vás.

FONDMETAL Style in Motion má nového člena: Fondmetal 8100, nové 5-paprskové kolo v tradičním a přitom atraktivním designu, vhodným pro celoroční použití. Fondmetal 8100 je dostupný ve třech barevných provedeních: stíbrná, matná černá a lesklá černá. Od začátku je kolo k dispozici s potřebnými typy schválení: ECE, ABE, TUV. Fondmetal 8100 je samozřejmě vyroben v Itálii z prvotřídních materiálů.

Přijeďte se podívat do Las Vegas na naši stopu! Na SEMA Show můžete shlédnout naši nejnovější exkluzivní kolekci kol značky Fondmetal speciálně dodávané pro vozy Bentley Continental, Lamborghini Hurrican a Aventador či vůz McLaren MP4 a další prvotřídní vozy značek Ferrari nebo Porsche.

FONDMETAL 7600 je nyní ECE homologováno pro CLA ve velikosti 7,50 x 17" (E3 124R 01 3007). Plánujeme homologaci také pro shooting brake model.

Před pár dny naši specialisti na lokálním okruhu pracovali na nejlepším nastavení pro 9XR ve 22" a 20" pro BMW X5. Pro více fotografií klikněte zde.

O nás

Skupina FONDMETAL je zcela oddaná tvorbě nových technologií, určených pro automobilový průmysl. Projekty jsou vždy vyvinuty a navrženy za účelem získání maximálního výkonu jak po stránce mechanické, aerodynamické a designové.

Oznámení o EET

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Kontaktujte nás

ABI AUTO s.r.o.

Adresa:
Svobody 774/77,
460 15 LIBEREC - Starý Harcov

E-mail:
info@fondmetal.cz

Telefon:
+420 485 124 683
+420 485 124 644