Přijeďte se podívat do Las Vegas na naši stopu! Na SEMA Show můžete shlédnout naši nejnovější exkluzivní kolekci kol značky Fondmetal speciálně dodávané pro vozy Bentley Continental, Lamborghini Hurrican a Aventador či vůz McLaren MP4 a další prvotřídní vozy značek Ferrari nebo Porsche.

Na této Show se seznámíte s 9 nejnovějšími styly kol z odlehčené slitiny, která jsou "šitá" na míru pro každý vůz. Značka Fondmetal tak zanechává svůj nesmazatelný podpis, který se ve světě automobilového průmyslu rovná takovým pojmům jako "Haute couture" v módním průmyslu. Kola jsou vyráběná speciálně na zakázku a jejich design i kvalita jsou naprosto nezaměnitelné.

Všem milovníkům rychlé jízdy představujeme tyto poklady s koly značky Fondmetal:

sema show las vegas 2015 01

sema show las vegas 2015 02

O nás

Skupina FONDMETAL je zcela oddaná tvorbě nových technologií, určených pro automobilový průmysl. Projekty jsou vždy vyvinuty a navrženy za účelem získání maximálního výkonu jak po stránce mechanické, aerodynamické a designové.

Oznámení o EET

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Kontaktujte nás

ABI AUTO s.r.o.

Adresa:
Svobody 774/77,
460 15 LIBEREC - Starý Harcov

E-mail:
info@fondmetal.cz

Telefon:
+420 485 124 683
+420 485 124 644