FONDMETAL.cz
 x 

0

Vyrábí kola pro Fondmetal je více než jen výrobu příslušenství, to je umění kombinovat 42 letech historie a lásky k motoristickému sportu. Vytváření nových návrhů, které kombinují high-tech procesy s účelových estetiky je hnací silou naší vášní.

Styl v pohybu kola představují nejlepší Fondmetal produkt s různými vzory v různých velikostech a povrchových úprav, které se vešly nejširší škálu vozidel jsou k dispozici na trhu.

Další kombinace stylu násobit s novým R12 Colour vydání. Výměnné vložky, jsou k dispozici v několika barvách, lze snadno vyměnit v průběhu celého života, kola.

O nás

Skupina FONDMETAL je zcela oddaná tvorbě nových technologií, určených pro automobilový průmysl. Projekty jsou vždy vyvinuty a navrženy za účelem získání maximálního výkonu jak po stránce mechanické, aerodynamické a designové.

Oznámení o EET

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Kontaktujte nás

ABI AUTO s.r.o.

Adresa:
Svobody 774/77,
460 15 LIBEREC - Starý Harcov

E-mail:
info@fondmetal.cz

Telefon:
+420 485 124 683
+420 485 124 644