7600silverside
7600silver

Dostupné rozměry
7x16 5 Fori  
7,5x17 5 Fori  
8x18 5 Fori  
8x19 5 Fori  
8,5x20 5 Fori  

 

Více informací

Jednoduchým a přesto nezaměnitelným, je FONDMETAL 7600 Black Machined tedy kolo s moderním a elegantním designem, které vyzařuje obratnost a sílu současně.
Krásným estetickým efektem je pět rozdělených paprsků, které směřují k středové krytce s logem FONDMETAL tvarově navazující na tvar paprsků, což opticky kolo zvětšuje a dává celkovému vzhledu tohoto kola jedinečnou štíhlost a harmonii.
Hliníkové kolo FONDMETAL 7600 Black Machined je výsledkem pokročilého projektu z integrovaného systému výzkumu a vývoje vyvinutého firmou FONDMETAL, který využívá počítačové výpočetní centra s konečnými prvky (FEM), které dokáže vzít v úvahu celkovou dynamiku vozidla během návrhu a ne jen jeden z jeho detailů.
U kola z lehké slitiny FONDMETAL 7600 Black Machined je možné vybírat z velmi široké škály velikostí a rozměrů od 16ti do 20ti palců, což potvrzuje velkou všestrannost tohoto designu, který dokonale podtrhuje styl elegantních sedanů či kupé a poskytuje agilitu a stylovou eleganci vozidlům SUV a všech vozů s velkými rozměry.
Jako alternativy k provedení Black Machined jsou k dispozici další dvě povrchové úpravy: jasná klasická stříbrná, schopná zdůraznit všechny křivky a geometrický obrys, a Titanium Machined, který dále zvyšuje technickou vyspělost tím, že sousedí s brilantními geometriemi diamantově řezané plochy s teplými kovovými tóny titanu.

O nás

Skupina FONDMETAL je zcela oddaná tvorbě nových technologií, určených pro automobilový průmysl. Projekty jsou vždy vyvinuty a navrženy za účelem získání maximálního výkonu jak po stránce mechanické, aerodynamické a designové.

Oznámení o EET

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Kontaktujte nás

ABI AUTO s.r.o.

Adresa:
Svobody 774/77,
460 15 LIBEREC - Starý Harcov

E-mail:
info@fondmetal.cz

Telefon:
+420 485 124 683
+420 485 124 644