FONDMETAL.cz
 x 

0

inovativní a dynamický styl

Nová SuperTuning linka je jasnou ukázkou Fondmetal pokračující závazek k vývoji a výzkumu nový design a nové high-tech povrchovou úpravu. To byla myšlenka pro nejnáročnější milovníky auto, někdo, kdo chce být jiný a hledá 100% Made in Italy certifikované kvalitní výrobek.

Nové povrchové úpravy pocházejí ze zkušeností Fondmetalin konstrukci a výrobu kovaných kol, ve skutečnosti jsou vyrobené za použití stejné vysoce přesné CNC frézku tak dosáhnout a leštit povrchy jinak dosažitelné normální soustružení stroje. 9XR Speciale, 9RR Speciale a exkluzivní 9XR SuperTuning jsou prvním výsledkem této nové módní procesu.

Tato nová řada zahrnuje tři nová kola s konkávní styl: na SuperTuning konkávní (STC), které jsou uváděné mezi přední a zadní nápravu jiným designem tak získat nejhlubší možné klenutost.
STC modely vypadají silné a dynamické a jsou synonymem pro agresivní styl.

O nás

Skupina FONDMETAL je zcela oddaná tvorbě nových technologií, určených pro automobilový průmysl. Projekty jsou vždy vyvinuty a navrženy za účelem získání maximálního výkonu jak po stránce mechanické, aerodynamické a designové.

Oznámení o EET

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Kontaktujte nás

ABI AUTO s.r.o.

Adresa:
Svobody 774/77,
460 15 LIBEREC - Starý Harcov

E-mail:
info@fondmetal.cz

Telefon:
+420 485 124 683
+420 485 124 644