Dostupné rozměry
9 x 20" 5 Holes  
10,5 x 20" 5 Holes  
 

 

Více informací

Pět rozdvojených paprsků alu kola FONDMETAL STC-45 zaručeně zaujme zajímavým a vizuálně nápadným designem a který se „sbližuje“ směrem ke středu kola, kde zahrnuje pět montážních děr.
Konkávnost na středu kola dále zvýrazňuje elegantní a zároveň agresivní tvary tohoto extrémního kola.
Pevnost a dokonalost tvarů Fondmetalu STC-45 je zaručena nízkotlakým procesem lití a následným specifickým tepelným zpracováním. Díky této moderní technologii výroby je dosažena absolutní homogenita hliníkové slitiny a povrchová úprava nejvyšší kvality, což umožňuje vytvoření komplexních tvarů a extrémně přesných detailů. To vše je možné díky bohatým zkušenostem společnosti Fondmetal a stálých inovací, která se vyvíjí více než 45 let.
Sportovní alu disk Fondmetal STC-45, který je k dostání v prvotřídních provedeních ve velikostech 9x20 a 10,5x20. Fotogalerie jasně ukazuje a zdůrazňuje velkou konkávnost kol na zadní nápravě.
FONDMETAL STC-45 byl primárně určen na americká sportovní vozidla – jako je Ford Mustang, Dodge Charger, Chevrolet Camaro apod, ale nyní je k dispozici i na ostatní sportovní vozidla.

O nás

Skupina FONDMETAL je zcela oddaná tvorbě nových technologií, určených pro automobilový průmysl. Projekty jsou vždy vyvinuty a navrženy za účelem získání maximálního výkonu jak po stránce mechanické, aerodynamické a designové.

Oznámení o EET

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Kontaktujte nás

ABI AUTO s.r.o.

Adresa:
Svobody 774/77,
460 15 LIBEREC - Starý Harcov

E-mail:
info@fondmetal.cz

Telefon:
+420 485 124 683
+420 485 124 644